Chelsea, letecky s průvodcemChelsea - Everton, 18.3. 16.03. - 19.03.2023

chelsea - logo

Chelsea, letecky s průvodcemChelsea - Everton, 18.3. 16.03. - 19.03.2023

Nabídka leteckého zájezdu domácí zápas Chelsea FC s Evertonem.
Tento zájezd je doprovázen s průvodcem CK.  V doprovodu průvodce se tak dostanete  na řadu míst, která jsou v Londýně spojena s filmovými hity (Harry Potter, Notting Hill) či proslulými britskými hudebními skupinami (The Beatles). Ale samozřejmě nebude chybět ani řada dalších zajímavých míst Londýna, těch klasických i těch, která nejsou běžně v nabídce cestovních kanceláří. Nechte se překvapit!
SLUŽBY Kapacita Cena
cena za osobu Volno 25990 Kč
cena zájezdu bez vstupenky na zápas Volno 16990 Kč
PŘÍPLATKY Kapacita Cena
jednolůžkový pokoj Volno 4590 Kč
Zavazadlo k odbavení (do 23 kg) Volno 1790 Kč
Komplexní pojištění Volno 240 Kč

POPIS ZÁJEZDU

Základní cena zájezdu je kalkulována pro osobu ve 2-lůžkovém pokoji. Uvedená cena tedy předpokládá  účast min. 2 osob.


PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne (11:00) odlet z Prahy do Londýna. Po příletu (12:15) ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trhem, který znáte ze stejnojmenného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem 

V podvečer se pak můžete projít po proslulé Abbey Road.   V místním studiu nahrávali nejen Beatles, ale také Miky ŽbirkaVečer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.


2. den:  Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna:  Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s hodinovou věží a slavným Big Benem. Zhlédnout můžete slavnostní střídání králov­ských stráží na Whitehall, či u Buckinghamského paláce. Dále zavítáte na Trafalgar Square, s možností návštěvy Národní galerie, a na náměstí Picadilly Circus. Prozkoumat můžete i přilehlou čínskou čtvrť, či zavítat po stopách Elizy Doolittle na Covent garden 

Odpoledne si pak můžete odpočinout v královském parku Hyde Park a Kensingtonských zahradách, kde se můžete podívat, jak žijí členové královské rodiny, a prohlédnout si Kensingtonský palác, sídlo Williama a Kate. Zbytek dne pak věnujete návštěvě jednoho z muzeí ve čtvrti South Kensington - na výběr máte ze tří možností - Přírodovědecké muzeum, Vědecké muzeum či muzeum Victoria and Albert. 

Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery.


3. den:  Ráno se vydáte k pevnosti Tower, která skrývá mnohá tajemství, prohlédnout si můžete například korunovační klenoty, které budou v letošním roce využity ke korunovaci nového britského krále. Projdete se po nejznámějším londýnském mostě Tower Bridge. A prohlédnout si můžete i Shakespearovo divadlo Globekatedrálu svatého Pavla či galerii Tate modern. V případě zájmu se vydáte i k Londýnskému oko, kde v blízkosti můžete navštívit i akvárium.  

Odpoledne se pak vydáte na stadion Stamford Bridge  návštěvě fotbalového zápasu Chelsea - Everton.


4.den: Dopoledne se vydáte k  návštěvě dalších zajímavých míst a muzeí (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s, případně  rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat).  Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť. V některé z místních restaurací si můžete na závěr dát i proslulé fish and chips.

V podvečer odjezd na letiště a odlet  zpět do Prahy (19:50).

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letenku z Prahy do Londýna a zpět, 
 • příruční zavazadlo do 8 kg
 • 1x vstupenku na zápas 
 • 3x nocleh v hotelu 3*
 • 3x snídani
 • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • transfery
 • místní dopravu
 • pojištění
 • zavazadlo k odbavení

POZNÁMKY

V případě 3. osoby je nutný příplatek za jednolůžkový pokoj (pokoj 1/1). Případný 3-lůžkový pokoj pouze na zpětné potvrzení.

Zájezdu se mohou zúčastnit i osoby, které nemají zájem o návštěvu fotbalového utkání.

Vstupenky zpravidla na západní tribunu (blok 5-6).FOTOGALERIE

CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých cestovních kanceláří - byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa. Dlouhodobě se také zaměřujeme na poznávací zájezdy do netradičních destinací především v Asii a Jižní Americe.
Již od svého vzniku se také zaměřujeme na klasické pobytové zájezdy - katalog Dovolená u moře obsahuje pobyty a zájezdy do Chorvatska, Francie, Itálie a Španělska.
Od roku 1995, kdy se speciálně věnujeme zájezdům za sportem, využilo služeb CK SLAN tour více než 20.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
KONTAKTY CK SLAN TOUR:
 • tel.: (+ 420) 312522702
 • mob.: (+ 420) 604255018
 • e-mail: info@slantour.cz
 • web: www.slantour.cz

Skotsko

Skotsko je jednou ze čtyř zemí konstituční monarchie Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, která se nachází v severní části ostrova Velká Británie. Skotsko nabízí řadu zajímavostí, ať již středověké hrady a katedrály, megalitické památky, krásné přírodní scenérie, nebo skvělou Whisky.
Mezi nejzajímavější místa, které byste rozhodně při svých návštěvách neměli vynechat patří hlavní město Edinbourgh, nejkrásnější údolí ve Skotsku Glencoe, souostroví Orkneje, jezera Loch Ness či Loch Lomond, kaple Rosslyn či zámky Iveraray Castle a Glamis Castle.
SKOTSKO - ZÁKLADNÍ INFORMACE:
 • Rozloha: 78,772 km2
 • Počet obyvatel: 5,2 miliónu
 • Hlavní město: Edinburgh (420,000 obyvatel)
 • Národnosti: Keltové, Anglo-Sasové
 • Jazyk: Angličtina(úřední), Keltština
 • Hlava Státu: Queen Elizabeth II