Do Londýna za památkami i Harry Potterem, letecky 21.11. - 24.11.2024

Harry Potter

Do Londýna za památkami i Harry Potterem, letecky 21.11. - 24.11.2024

Letecký zájezd do Londýna vás zavede na řadu míst, která jsou v Londýně spojena s filmovými hity (Harry Potter, Notting Hill) či proslulými britskými hudebními skupinami (The Beatles). Ale samozřejmě nebude chybět ani řada dalších zajímavých míst Londýna, těch klasických i těch, která nejsou běžně v nabídce cestovních kanceláří. Nechte se překvapit!


SLUŽBY Kapacita Cena
Základní cena za osobu Volno 19990 Kč
Dítě do 12 let jako 3. osoba na pokoji Volno 18790 Kč
PŘÍPLATKY Kapacita Cena
Příplatek za 1-lůžkový pokoj Volno 6990 Kč
Palubní zavazadlo (55x40x20xcm, 10 kg) Volno 990 Kč
Zavazadlo k odbavení (15 kg) Volno 1650 Kč
Komplexní pojištění Volno 320 Kč
Warner Bros Studio / Harry Potter - doprava a vstupenka Volno 3890 Kč
Warner Bros Studio / Harry Potter (dítě 5-15 let) - doprava a vstupenka Volno 3690 Kč
ODJEZDOVÁ MÍSTA Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Londýna.  Přejezd z letiště do centra Londýna veřejnou dopravou. Odpoledne ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trhem, který znáte ze stejnojmenného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem. Večer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.


2. den:  Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna:  Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání králov­ských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilly Circus.  

Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery.

Odpoledne se vydáte na proslulý Camden Town. Camden Town je neuvěřitelné rozsáhlá nákupní čtvrť v severní části Londýna. Právě sem chodí nakupovat londýňané!  

 V podvečer se pak projdete po proslulé Abbey Road.   V místní studiu nahrávali nejen Beatles, ale také Miky Žbirka.


3. den:  Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit, a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete např. Bradavický expres nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. 
Později odpoledne pak zamíříte k Toweru a na Tower Bridge. Dále se vydáte na Londýnské oko. Navštívit můžete i blízké akvárium.  V některé z restaurací na břehu Temže pak můžete ochutnat populární fish and chips


4.den: Dopoledne se vydáte k  návštěvě dalších zajímavých míst a muzeí (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s případně  rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat).  Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť.

Odpoledne odjezd na letiště a odlet  zpět do Prahy.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava z Prahy do Londýna a zpět 
 • malé palubní zavazadlo (40x20x25cm)
 • 3x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 3x snídaně
 • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění
 • místní transfery a dopravu v  Londýně
 • zavazadlo k odbavení
 • vstupy do objektů a památek

POZNÁMKY

Vstupné do památek a objektů:

Warner Bros Studio - Harry Potter 

 • děti do 5 let v doprovodu platící dospělé osoby mají vstup zdarma 

Westminster Abbey 18 GBP
Houses of Parliament s věží Big Ben 19,5 GBP
Londýnské oko 31 GBP
Londýnské akvárium 30 GBP
Muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s 36 GBP
Britské muzeum zdarma
Muzeum Sherlocka Holmese 15 GBP

S ohledem na velký zájem o návštěvu studia Warner Brothers. doporučujeme  objednávat tento zájezd min. 3 měsíce před odletem.


FOTOGALERIE

CK SLAN tour

SLAN tour jedním z nejstarších českých cestovních kanceláří - byla založena již v roce 1990 a od prvních dnů existence se zaměřuje na zájezdy za poznáním do zemí celého světa. Dlouhodobě se také zaměřujeme na poznávací zájezdy do netradičních destinací především v Asii a Jižní Americe.
Již od svého vzniku se také zaměřujeme na klasické pobytové zájezdy - katalog Dovolená u moře obsahuje pobyty a zájezdy do Chorvatska, Francie, Itálie a Španělska.
Od roku 1995, kdy se speciálně věnujeme zájezdům za sportem, využilo služeb CK SLAN tour více než 20.000 sportovních fanoušků, převážně z České republiky, ale také ze Slovenska, Švédska, Itálie, Německa, Maďarska, Polska i dalších zemí.
KONTAKTY CK SLAN TOUR:
 • tel.: (+ 420) 312522702
 • mob.: (+ 420) 604255018
 • e-mail: info@slantour.cz
 • web: www.slantour.cz

Skotsko

Skotsko je jednou ze čtyř zemí konstituční monarchie Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, která se nachází v severní části ostrova Velká Británie. Skotsko nabízí řadu zajímavostí, ať již středověké hrady a katedrály, megalitické památky, krásné přírodní scenérie, nebo skvělou Whisky.
Mezi nejzajímavější místa, které byste rozhodně při svých návštěvách neměli vynechat patří hlavní město Edinbourgh, nejkrásnější údolí ve Skotsku Glencoe, souostroví Orkneje, jezera Loch Ness či Loch Lomond, kaple Rosslyn či zámky Iveraray Castle a Glamis Castle.
SKOTSKO - ZÁKLADNÍ INFORMACE:
 • Rozloha: 78,772 km2
 • Počet obyvatel: 5,2 miliónu
 • Hlavní město: Edinburgh (420,000 obyvatel)
 • Národnosti: Keltové, Anglo-Sasové
 • Jazyk: Angličtina(úřední), Keltština
 • Hlava Státu: Queen Elizabeth II